Фан-сайт Ирины Билык | 2006 | Октябрь

Архив на месяц Октябрь, 2006

Білик дражнить Коляденка молодим коханцем?10.27.06

Коли у розпал жаркого літа в Україні розгорівся скандал навколо оголених принад Ірини Білик та її бой-френда Дмитра Коляденка, який збив на них 10 тисяч доларів, можна було подумати, що все серйозно і він останній…

Однак пізніше парочка помирилася, пославшись на майже італійський характер їхніх стосунків. Пристрасті вщухли, Білик дали нагороду “Show Biz Awards”, а її фото в стилі ню продовжують гуляти інтернетом.

Підозри про цілеспрямований систематичний підігрів інтересу публіки до персони співачки за рахунок “шури-мурних” сценаріїв виникли у TabloID після наступних подій.

Білик дражнить Коляденка молодим коханцем?

Білик дражнить Коляденка молодим коханцем?

Близько тижня тому з’явилися матеріали про старт нового туру Ірини Білик “Допомогти так легко”. Тоді ж і з’явилися її фотографії з одним із учасників гурту “Авіатор” Дмитром Тодорюком, на яких він ніжно притуляється до її щоки.

Пізніше на очі порапили плакати концерту в палаці “Україна”, де на розігріві у Білик будуть грати “авіатори”. Цікаво, але нічого особливого. Поки що.

Днями TabloID знайшов на сайті в “Авіатора” новину про те, як Дмитро Тодорюк святкував свій день народження. Текст був наступним:

“Ранок власного дня народження Дмитра почався з несподіваного сюрпризу: біля будинку його очікував розкішний білий лімузин, що, як і заведено законами романтичного жанру, відвіз Дмитра в невідомому напрямку.
(далее…)

Категория Окружениеwith Нет комментариев →

Букетом роз – по голове получил от Ирины Билык ее донецкий поклонник10.24.06

Никогда еще на концерте во Дворце молодежи “Юность” исполнители не “ласково хлопали” зрителей по голове преподнесенными розами. Однако Ирина Билык не пожалела шикарного букета. Так заслуженная артистка Украины дала понять, что некультурно отрывать певицу от сцены во время “живого” исполнения песни. И действительно, ее программа в рамках гастрольного тура “Допомогти так легко” была настолько насыщена элементами шоу и, честно, даже не отпета, а пережита Ириной – что отвлекаться и бесцельно ходить по сцене, как делают некоторые заезжие звезды, она не могла себе позволить.

(далее…)

Категория Событияwith Нет комментариев →

Ірина Білик: “У мене роман з “Авіатором”10.09.06

Ірина Білик образилася на чернівецьку публіку.

Так-так – образилася. І це незважаючи на велику любов до неї.

Співачка сиділа в глибині сцени і тримала в руках келих із вином. Заспівавши слова «Я пьяна…», якими розпочинається інтимна пісня про нещасливе кохання, вона почула у відповідь регіт у залі. У гніві співачка жбурнула вбік стілець, на якому сиділа, вилила вино з келиха на перші ряди і, кинувши на ходу «Я більше не буду співати!», пішла за куліси. Зрештою, вона повернулася і закінчила програму під оплески переповненої зали. Настрій могла покращити тільки присутність у залі мами та сина співачки, а також друзів, які приїхали на чернівецький концерт із Києва.

Концерт відбувався у межах благодійної програми «Допомогти так легко». По п’ять гривень з кожного проданого квитка підуть на допомогу безпритульним дітям.

(далее…)

Категория Событияwith Нет комментариев →


  • Ірина Білик
    Фан-сайт Ірини Білик