Фан-сайт Ирины Билык | Куди зник партнер Ірини Білик?

Куди зник партнер Ірини Білик?

Категория События - Мар 23, 2007

Прихильників проекту “Танці з зірками” схвилював інцидент, що стався з Іриною Білик та її партнером – В’ячеславом Легковенком.

Напарник зник, але чому? Для глядачів це – таємниця, покрита мороком. Одні вважають, що В’ячеслав отримав травму, інші подейкують, що між партнерами стався конфлікт.

Кореспондент “ВЗ” вирішила привідкрити завісу та з’ясувати причину раптової зміни партнера.

За словами Григорія Чапкіса, перед початком конкурсу Ірина Білик мала багато претендентів на роль напарника, але співачка ними нехтувала. А тепер Ірина Білик та В’ячеслав Легковенко “розбіглися” через інцидент із Владом Ямою. Коли Влад сидів у суддівській колегії на місці Григорія Чапкіса, він поставив парі лише 6 балів. Легковенко у відповідь зауважив, що причина низької оцінки полягає, мабуть, у тому, що Ірина відмовилася дати Ямі свій номер телефону, який він нібито у неї просив перед початком телеефіру в гримерці. Яма відповів, що це неправда. Після цього інциденту публіка налаштувалася проти пари. У той же вечір між Білик та Легковенком виник скандал: хто винен у поразці? У результаті В’ячеслав облаяв зіркову напарницю матом та поїхав з Києва.

Ірина залишилася без партнера. Їй довелося б забути про “Танці”, але на допомогу прийшов Дмитро Дикусар, якого організатори проекту називають “швидкою допомогою”. Дмитро – постійний партнер Ксенії Горбунової, напарниці Віталія Козловського у першій частині проекту. А також він зустрічається з дочкою Ольги Сумської – Антоніною.

Ірині та Дмитру довелося вивчити танго протягом однієї ночі. Співачка виконувала танець зі сльозами на очах і… посіла перше місце. Григорій Миколайович каже, що поставив їй найвищу кількість балів недарма: під час виконання танго співачка немов повернулася на десять років назад і стала справжньою Іриною Білик, без теперішніх пихи та “понтів”.

Як розповіла прес-секретар Ірини Білик Анна Гурбан, після другого виступу в прямому ефірі В’ячеслав раптово зник. Можливо, це пов’язано з його задавненою травмою – вивихом плеча. Перед початком проекту хлопець проходив повторний курс лікування, але, мабуть, стався рецидив.

Зараз Білик та її новий партнер вивчають по одному танцю на тиждень. Репетирують втрьох – співачка, Дмитро та партнерка Пономарьова Поліна Комишева, яка дуже допомагає Ірині.

Лариса ПОПРОЦЬКА

Trackback URI | Комментарии в RSS

Оставить комментарий

Вы должны быть зарегистрированы чтобы оставить комментарий.  • Ірина Білик
    Фан-сайт Ірини Білик