Фан-сайт Ирины Билык | Ірина Білик: “У мене роман з “Авіатором”

Ірина Білик: “У мене роман з “Авіатором”

Категория События - Окт 09, 2006

Ірина Білик образилася на чернівецьку публіку.

Так-так – образилася. І це незважаючи на велику любов до неї.

Співачка сиділа в глибині сцени і тримала в руках келих із вином. Заспівавши слова «Я пьяна…», якими розпочинається інтимна пісня про нещасливе кохання, вона почула у відповідь регіт у залі. У гніві співачка жбурнула вбік стілець, на якому сиділа, вилила вино з келиха на перші ряди і, кинувши на ходу «Я більше не буду співати!», пішла за куліси. Зрештою, вона повернулася і закінчила програму під оплески переповненої зали. Настрій могла покращити тільки присутність у залі мами та сина співачки, а також друзів, які приїхали на чернівецький концерт із Києва.

Концерт відбувався у межах благодійної програми «Допомогти так легко». По п’ять гривень з кожного проданого квитка підуть на допомогу безпритульним дітям.

«У ЧЕРНІВЦЯХ МИ БАГАТО П’ЄМО ТА ЇМО»

– Позаяк Чернівці – моє улюблене місто, для мене цей концерт був особливим, – каже Ірина. – Перед туром я працювала над альбомом і дуже хвилювалася, як місцева публіка сприйме нові пісні. Окрім того, я рада, що саме мій тур допомагає дітям. У кожному місті мене питають, чи справді ці кошти дійдуть до дітей. Я точно знаю, що дійдуть. Усі наші концерти відбуваються з аншлагами. До речі, у Києві шоу буде ще більш видовищним, бо до мене доєднається гурт «Авіатор», а з Франції спеціально приїде Омар Арфуш.

– Звідки такі теплі стосунки із учасниками «Авіатора»? То правда, що у Вас роман з одним із них?

– Часто собі кажу: «Не підходь, не дивись на них. Це небезпечно, бо ці «авіатори» молоді та красиві». Але коли вони підходять і цілують, я тану і нічого не можу зробити. У мене, до речі, був роман із барабанщиком Андрієм. І я навіть не впевнена, що він закінчився. Бо у своїх есемесках він пише, що я – найкраща. Сподіваюся, його дівчина на нас не ображається. А нещодавно хлопці подарували мені вінок із живих квітів. Я в ньому виступала на всіх концертах туру, але потім він розсипався, і вони передали мені в Чернівці свіжий.

– Самі сплели?

– Ні-і! Замовляли, причому за великі гроші (сміється – ред.).

– Чим Ви займаєтеся в Чернівцях у вільну хвилину?

– Багато їмо і п’ємо (сміється – ред.). На прогулянки часу не вистачає, зате відбуваються різноманітні приватні зустрічі.

«МИ З БОРИСОМ МОІСЕЄВИМ ДУЖЕ СХОЖІ»

– Чи знаєте Ви українських артистів, які теж займаються благодійністю і, можливо, приховують це?

– Я теж іноді не розповідаю про свою благодійність. Не так давно летіла у літаку і прочитала в газеті статтю про хлопця, який майже не бачить. Узяла свої гроші, гроші продюсера і допомогла йому. Я звернулася до восьми людей, і половина з них зробила вигляд, що забула про це. Точно знаю, що благодійністю займаються Руслана, Ані Лорак, Лілія Підкопаєва. Про це я знаю тільки тому, що вони – мої подружки.

– Чи думаєте над тим, щоби просувати свою творчість у Росії?

– Ми перетиналися на маршруті з Борисом Моісеєвим і Філіпом Кіркоровим. Борис уже запропонував мені записати разом пісню, а з Філіпом ми мали спільну вечерю. Сиділи разом, згадували минуле і будували плани. Він сказав мені: «Іро, якщо російське радіо не пускає тебе у свій ефір, я обов’язково дізнаюся, чиїх рук ця справа. Хто віддає накази не пропускати Білик в Москву». Мені загалом Москва зараз не дуже цікава, бо є дуже багато концертів. Але мені приємно, що і Філіп, і Борис, і «Hi Fi» просять, щоби я давала концерти в Росії. Це невдовзі здійсниться, і я хочу, щоби моя музика стала улюбленою для росіян.

Борис і я вирішили, що ми дуже схожі. Якось я дивилася прямий ефір по телебаченню, і він сказав Маші Єфросиніній та Юрі Горбунову, що йому подобається «госпожа» Білик. Тоді мені подумалося: «Значить, я роблю те, що може подобатися естетам і робити людей щасливими».

«ПОСЛАНИЦЯ З КОСМОСУ НАПРОРОКУВАЛА МЕНІ ТРЬОХ ДІТЕЙ»

– Ви зараз закохані?

– Цього літа я ніяк не могла зрозуміти, що для мене любов. Поїхала одна відпочивати, та зустріла нове кохання. А зараз я майже передумала. Тож з одного боку кохання – це справді отрута. Яка, до речі, є для мене натхненням. Тут я схожа і не схожа водночас на багатьох жінок у світі.

– Які альбоми плануєте випустити після збірки кращого, яка вийшла перед туром?

– Ще десять років тому виникла ідея зробити два альбоми. Один би вийшов таким, яким його бачить продюсер, а другий був би повністю придуманий мною. І це станеться навесні. Спочатку вийде планова платівка «Навсегда», а потім – моя авторська. Причому запис і розкрутка робитимуться за мої кошти. Цікаво, чия музика переможе.

– Що змушує вас завжди так тепло відгукуватися про Чернівці?

– Коли я приїжджала сюди на «Червону руту», мене пригріли Рома Копов із дружиною. Ми товаришуємо з Аліною Гросу та її батьками. Дружимо вже цілими сім’ями. Не скажу, що Аліна ідеальна на сцені, адже і я, та й інші артисти не можуть бути такими. Однак я допомагаю їй порадами і вірю, що з часом вона стане ще кращою. Думаю, що чернівчани мають нею пишатися, так само, як Дімою Тодорюком, Ані Лорак, Іво Бобулом, Лілією Сандулесою, Миколою Петровичем Мозговим і всіма-всіма. Чернівці – єдине місто, де на мої концерти приїжджають моя мама і син Гліб. Я не люблю, коли Гліб сидить у залі. Бо коли на нього дивлюся, мені хочеться плакати. Він навряд чи стане артистом, його більше цікавить анатомія. Ми купили йому такий атлас, де можна побачити, що у людини всередині. Кажуть, що він буде хірургом (сміється – ред.).

– Хочете мати ще дітей?

– Космічний посланець в образі жінки напророкував мені трьох дітей. І ми робитимемо все, щоби ці прогнози збулися.

Ігор КРАВЦІВ, „Вечірні Чернівці”, №44

Trackback URI | Комментарии в RSS

Оставить комментарий

Вы должны быть зарегистрированы чтобы оставить комментарий.  • Ірина Білик
    Фан-сайт Ірини Білик